CDBQR70-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBQR70-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBQR70-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0402
listoch: CDBQR70-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBQR70-HF
Číslo dielu CDBQR70-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 735334 pcs Dátový hárok CDBQR70-HF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 15mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Balík dodávateľov zariadení 0402/SOD-923F rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 5ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená 641-1947-2
CDBQR70-HF-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 125°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Detailný popis Diode Schottky 70V 70mA Surface Mount 0402/SOD-923F
Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 50V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 70mA
Kapacita @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz Číslo základnej časti CDBQR70