CDBQR40-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBQR40-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBQR40-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 0402
listoch: CDBQR40-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBQR40-HF
Číslo dielu CDBQR40-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 798764 pcs Dátový hárok CDBQR40-HF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 600mV @ 200mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení 0402/SOD-923F rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Prevádzková teplota - prepojenie 125°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Detailný popis Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount 0402/SOD-923F
Prúd - reverzné únik @ Vr 1µA @ 10V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 200mA
Kapacita @ Vr, F - Číslo základnej časti CDBQR40
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CDBQR43
CDBQR43
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 0402
Skladom: 792249 pcs
Stiahnuť ▼: CDBQR43.pdf
RFQ
CDBQR43-HF
CDBQR43-HF
výrobcovia: Comchip Technology
Skladom: 842825 pcs
Stiahnuť ▼: CDBQR43-HF.pdf
RFQ
CDBQR40
CDBQR40
popis: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 0402