CDBDSC5650-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBDSC5650-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO
listoch: CDBDSC5650-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
2560 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBDSC5650-G
Číslo dielu CDBDSC5650-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65312 pcs Dátový hárok CDBDSC5650-G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.7V @ 5A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 650V
Balík dodávateľov zariadení D-PAK (TO-252) rýchlosť No Recovery Time > 500mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 0ns
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená 641-1931
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Silicon Carbide Schottky
Detailný popis Diode Silicon Carbide Schottky 650V 21.5A (DC) Surface Mount D-PAK (TO-252) Prúd - reverzné únik @ Vr 100µA @ 650V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 21.5A (DC) Kapacita @ Vr, F 424pF @ 0V, 1MHz