CDBD6100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBD6100-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK
listoch: CDBD6100-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBD6100-G
Číslo dielu CDBD6100-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 164086 pcs Dátový hárok CDBD6100-G.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 6A (DC)
Napätie - porucha D-PAK (TO-252) séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu CDBD6100-G Rozšírený popis Diode Schottky 100V 6A (DC) Surface Mount D-PAK (TO-252)
Konfigurácia diódy 500µA @ 100V popis DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK
Prúd - reverzné únik @ Vr 850mV @ 6A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 100V
Kapacita @ Vr, F -40°C ~ 125°C