CDBC3150-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC3150-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBC3150-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB
listoch: CDBC3150-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBC3150-HF
Číslo dielu CDBC3150-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 352549 pcs Dátový hárok CDBC3150-HF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 870mV @ 3A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMC) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 641-1724-2
Prevádzková teplota - prepojenie -50°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 150V 3A Surface Mount DO-214AB (SMC) Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 150V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A Kapacita @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz