CDBA5150-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA5150-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBA5150-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
listoch: CDBA5150-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBA5150-HF
Číslo dielu CDBA5150-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 296833 pcs Dátový hárok CDBA5150-HF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 810mV @ 5A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AC (SMA) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená 641-1705-1
Prevádzková teplota - prepojenie -50°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 150V 5A Surface Mount DO-214AC (SMA) Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 150V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 5A Kapacita @ Vr, F 380pF @ 4V, 1MHz