CDBA3100LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA3100LR-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBA3100LR-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC
listoch: CDBA3100LR-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBA3100LR-HF
Číslo dielu CDBA3100LR-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 393592 pcs Dátový hárok CDBA3100LR-HF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 750mV @ 3A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AC (SMA) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Prevádzková teplota - prepojenie -50°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AC (SMA) Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 100V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A Kapacita @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz