CDBA2100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA2100-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBA2100-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
listoch: CDBA2100-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBA2100-G
Číslo dielu CDBA2100-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 532024 pcs Dátový hárok CDBA2100-G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 850mV @ 2A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AC (SMA) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená 641-1094-2
CDBA2100G
Prevádzková teplota - prepojenie 125°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 100V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA) Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 100V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 2A Kapacita @ Vr, F -