ATV50C201JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV50C201JB-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV50C201JB-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 200V 324V DO214AB
listoch: ATV50C201JB-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATV50C201JB-HF
Číslo dielu ATV50C201JB-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 200V 324V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54928 pcs Dátový hárok ATV50C201JB-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 200V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 324V
Napätie - porucha (Min) 224V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMC) séria Automotive, AEC-Q101
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW)
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 15.4A