ATV30C151JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV30C151JB-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV30C151JB-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
listoch: ATV30C151JB-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATV30C151JB-HF
Číslo dielu ATV30C151JB-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104126 pcs Dátový hárok ATV30C151JB-HF.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 167V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 150V Napätie - porucha SMC (DO-214AB)
typ Zener séria Automotive, AEC-Q101
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia Automotive
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 12.35A
polarizácia DO-214AB, SMC Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu ATV30C151JB-HF popis TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 243V Kapacita @ Frekvencia -