ATV15C441JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C441JB-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV15C441JB-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 440V 713V DO214AB
listoch: ATV15C441JB-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATV15C441JB-HF
Číslo dielu ATV15C441JB-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 440V 713V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89948 pcs Dátový hárok ATV15C441JB-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 440V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 713V
Napätie - porucha (Min) 492V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMC) séria Automotive, AEC-Q101
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 2.1A