ATV06B151JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV06B151JB-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV06B151JB-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V DO214AA
listoch: ATV06B151JB-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATV06B151JB-HF
Číslo dielu ATV06B151JB-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 150V 243V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 290767 pcs Dátový hárok ATV06B151JB-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 150V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 243V
Napätie - porucha (Min) 167V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AA (SMB) séria Automotive, AEC-Q101
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 2.47A