ATV04A201JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV04A201JB-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV04A201JB-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 200V 324V SMA
listoch: ATV04A201JB-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATV04A201JB-HF
Číslo dielu ATV04A201JB-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 200V 324V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 721259 pcs Dátový hárok ATV04A201JB-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 200V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 324V
Napätie - porucha (Min) 224V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC) séria Automotive, AEC-Q101
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 400W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1.23A