ATV02W780-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV02W780-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV02W780-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 78V 126V SOD123
listoch: ATV02W780-HF.pdf
  • správa
Špecifikácie ATV02W780-HF
Číslo dielu ATV02W780-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 78V 126V SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 494636 pcs Dátový hárok ATV02W780-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 78V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 126V
Napätie - porucha (Min) 86.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SOD-123
séria Automotive, AEC-Q101 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 200W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOD-123F Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1.59A Kapacita @ Frekvencia -