ATV02W151-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV02W151-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV02W151-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V SOD123
listoch: ATV02W151-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATV02W151-HF
Číslo dielu ATV02W151-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 150V 243V SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 551155 pcs Dátový hárok ATV02W151-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 150V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 243V
Napätie - porucha (Min) 167V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SOD-123
séria Automotive, AEC-Q101 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 200W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOD-123F Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 820mA Kapacita @ Frekvencia -