ACZRT55C6V2-G
Comchip TechnologyComchip Technology
ACZRT55C6V2-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ACZRT55C6V2-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23
listoch: ACZRT55C6V2-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ACZRT55C6V2-G
Číslo dielu ACZRT55C6V2-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 956214 pcs Dátový hárok ACZRT55C6V2-G.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia - Balík dodávateľov zariadení SOT-23
séria Automotive, AEC-Q101 Výkon - Max 350mW
obal Original-Reel® Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatné mená 641-1921-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 10 Ohms Detailný popis Zener Diode 6.2V 350mW Surface Mount SOT-23
Prúd - reverzné únik @ Vr 3µA @ 4V