D45L-R1ML
Cherry Switches (ZF Electronics)Cherry Switches (ZF Electronics)
D45L-R1ML Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D45L-R1ML
Výrobca / Značka: Cherry Switches (ZF Electronics)
Popis produktu SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
listoch: D45L-R1ML.pdf
  • správa
Špecifikácie D45L-R1ML
Číslo dielu D45L-R1ML Výrobca Cherry Switches (ZF Electronics)
popis SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5073 pcs Dátový hárok D45L-R1ML.pdf
Napájacie napätie - AC 125V Stýl ukončenia Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Funkcia prepínača On-Mom séria D4
Release Force - Pretravel 0.500" (12.7mm)
obal Bulk prejdeniu 0.312" (7.9mm)
Ostatné mená CH138
D45LR1ML
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzková poloha 0.433" (11.0mm) Prevádzkové sily 13gf
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti -
Elektrický život 6,000 Cycles Diferenciálna jazda 0.098" (2.5mm)
Aktuálne hodnotenie 15A (AC) obvod SPDT
Typ pohonu Lever, Straight
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
D45H8
D45H8
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: TRANS PNP 60V 10A TO220AB
Skladom: 4107 pcs
Stiahnuť ▼: D45H8.pdf
RFQ
D45H5
D45H5
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TRANS PNP 45V 10A TO-220
Skladom: 93454 pcs
Stiahnuť ▼: D45H5.pdf
RFQ
D45H8G
D45H8G
Stiahnuť ▼: D45H8G.pdf
D45VH10
D45VH10
popis: TRANS PNP 80V 15A TO220AB
Stiahnuť ▼: D45VH10.pdf
D45L-R1LL
D45L-R1LL
výrobcovia: Cherry Switches (ZF Electronics)
popis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Stiahnuť ▼: D45L-R1LL.pdf
D45H2A
D45H2A
popis: TRANS PNP 30V 8A TO-220