CPPLT7-A7BP-3.2TS
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPLT7-A7BP-3.2TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 3.20MHZ TTL SMD
listoch: CPPLT7-A7BP-3.2TS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie CPPLT7-A7BP-3.2TS
Číslo dielu CPPLT7-A7BP-3.2TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 3.20MHZ TTL SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35528 pcs Dátový hárok CPPLT7-A7BP-3.2TS.pdf
Napätie - Napájanie 5V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria FIPO™ CPPL
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon TTL
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 3.2MHz Detailný popis 3.2MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 45mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA