CPPLC1-BP-155.52PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPLC1-BP-155.52PD
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 155.52MHZ CMOS PC PIN
listoch: CPPLC1-BP-155.52PD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie CPPLC1-BP-155.52PD
Číslo dielu CPPLC1-BP-155.52PD Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 155.52MHZ CMOS PC PIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13914 pcs Dátový hárok CPPLC1-BP-155.52PD.pdf
Napätie - Napájanie 5V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) séria FIPO™ CPPL
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Výkon CMOS
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.200" (5.08mm)
funkcie Standby (Power Down) Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 155.52MHz Detailný popis 155.52MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Standby (Power Down) 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Prúd - Napájanie (Max) 45mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA
Základný rezonátor Crystal
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CPPHE7
CPPHE7
výrobcovia: Cardinal Components
popis: OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD
Skladom: 5697 pcs
Stiahnuť ▼: CPPHE7.pdf
RFQ
CPPLC1-HT06P
CPPLC1-HT06P
popis: OSC PROG CMOS 5V 100PPM STBY TH
Skladom: 47163 pcs
Stiahnuť ▼: CPPLC1-HT06P.pdf
RFQ
CPPHV7
CPPHV7
popis: OSC PROG LVDS 3.3V 25PPM EN/DS