CPPFXT7L-A7BD-2.048TS
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXT7L-A7BD-2.048TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 2.048MHZ TTL SMD
listoch: CPPFXT7L-A7BD-2.048TS.pdf
  • správa
Špecifikácie CPPFXT7L-A7BD-2.048TS
Číslo dielu CPPFXT7L-A7BD-2.048TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 2.048MHZ TTL SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13929 pcs Dátový hárok CPPFXT7L-A7BD-2.048TS.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon TTL
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±20ppm
Frekvencia 2.048MHz Detailný popis 2.048MHz XO (Standard) TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA