CPPFXC8L-A7BP-44.736TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXC8L-A7BP-44.736TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 44.736MHZ CMOS SMD
listoch: CPPFXC8L-A7BP-44.736TS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie CPPFXC8L-A7BP-44.736TS
Číslo dielu CPPFXC8L-A7BP-44.736TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 44.736MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21651 pcs Dátový hárok CPPFXC8L-A7BP-44.736TS.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SOJ, 7.62mm pitch Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±45ppm
Frekvencia 44.736MHz Detailný popis 44.736MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA