CPPFXC7L-A7BR-20.0PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXC7L-A7BR-20.0PD
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
listoch: CPPFXC7L-A7BR-20.0PD.pdf
  • správa
Špecifikácie CPPFXC7L-A7BR-20.0PD
Číslo dielu CPPFXC7L-A7BR-20.0PD Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29140 pcs Dátový hárok CPPFXC7L-A7BR-20.0PD.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm)
funkcie Standby (Power Down) Frekvenčná stabilita ±25ppm
Frekvencia 20MHz Detailný popis 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA