CPPFXC7L-A7BD-50.0TS
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXC7L-A7BD-50.0TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
listoch: CPPFXC7L-A7BD-50.0TS.pdf
  • správa
Špecifikácie CPPFXC7L-A7BD-50.0TS
Číslo dielu CPPFXC7L-A7BD-50.0TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13094 pcs Dátový hárok CPPFXC7L-A7BD-50.0TS.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±20ppm
Frekvencia 50MHz Detailný popis 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA