CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 1.10MHZ CMOS SMD
listoch: CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS.pdf
  • správa
Špecifikácie CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS
Číslo dielu CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 1.10MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13012 pcs Dátový hárok CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS.pdf
Napätie - Napájanie 5V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.051" (1.30mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±20ppm
Frekvencia 1.1MHz Detailný popis 1.1MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 45mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA