CPPFXC5L-A7BD-62.208PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXC5L-A7BD-62.208PD
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD
listoch: CPPFXC5L-A7BD-62.208PD.pdf
  • správa
Špecifikácie CPPFXC5L-A7BD-62.208PD
Číslo dielu CPPFXC5L-A7BD-62.208PD Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 62.208MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11717 pcs Dátový hárok CPPFXC5L-A7BD-62.208PD.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.051" (1.30mm)
funkcie Standby (Power Down) Frekvenčná stabilita ±20ppm
Frekvencia 62.208MHz Detailný popis 62.208MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA