CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 20.000MHZ CMOS PC PIN
listoch: CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD
Číslo dielu CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 20.000MHZ CMOS PC PIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14340 pcs Dátový hárok CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.220" (5.60mm)
funkcie Standby (Power Down) Frekvenčná stabilita ±25ppm
Frekvencia 20MHz Detailný popis 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA