CPPC7L-B6-64.0TS
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPC7L-B6-64.0TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 64.000MHZ CMOS SMD
listoch: CPPC7L-B6-64.0TS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CPPC7L-B6-64.0TS
Číslo dielu CPPC7L-B6-64.0TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 64.000MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33768 pcs Dátový hárok CPPC7L-B6-64.0TS.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria FIPO™ CPP
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon CMOS
Ostatné mená 14537-00 Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm) funkcie Enable/Disable
Frekvenčná stabilita ±100ppm Frekvencia 64MHz
Detailný popis 64MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) 25mA