CPPC4-A7B6-40.0PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPC4-A7B6-40.0PD
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 40.000MHZ CMOS PC PIN
listoch: CPPC4-A7B6-40.0PD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie CPPC4-A7B6-40.0PD
Číslo dielu CPPC4-A7B6-40.0PD Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 40.000MHZ CMOS PC PIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12554 pcs Dátový hárok CPPC4-A7B6-40.0PD.pdf
Napätie - Napájanie 5V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) séria FIPO™ CPP
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.220" (5.60mm)
funkcie Standby (Power Down) Frekvenčná stabilita ±100ppm
Frekvencia 40MHz Detailný popis 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Standby (Power Down) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads
Prúd - Napájanie (Max) 45mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA