CPPC1-BP-50.0TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPC1-BP-50.0TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 50.000MHZ CMOS PC PIN
listoch: CPPC1-BP-50.0TS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie CPPC1-BP-50.0TS
Číslo dielu CPPC1-BP-50.0TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 50.000MHZ CMOS PC PIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14129 pcs Dátový hárok CPPC1-BP-50.0TS.pdf
Napätie - Napájanie 5V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) séria FIPO™ CPP
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro 14-DIP Module, 4 Leads Výkon CMOS
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.200" (5.08mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±50ppm
Frekvencia 50MHz Detailný popis 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads
Prúd - Napájanie (Max) 45mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA