TD1C37LP
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TD1C37LP
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované
Stav zásob 117 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 117 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie TD1C37LP
Číslo dielu TD1C37LP Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované
Dostupné množstvo 117 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie 100V
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Aluminum, Nickel Plated, Electroless séria 24308-Style, TD1
obal - Prevádzková teplota -
Počet riadkov 2 Počet pozícií 37
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu - Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti Filter, Shielded Detailný popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal