MJSV-34PL100
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MJSV-34PL100
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu MICRO
listoch: MJSV-34PL100.pdf
Stav RoHs Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované
Stav zásob 589 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MJSV-34PL100
Číslo dielu MJSV-34PL100 Výrobca Cannon
popis MICRO Stav voľného vodiča / RoHS Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované
Dostupné množstvo 589 pcs Dátový hárok MJSV-34PL100.pdf
Napätie 400V ukončenie Solder
Štýl Board to Cable/Wire zakrytie Shrouded - 4 Wall
séria MJS Rozmiestnenie riadkov - párenie -
Pitch - párenie - obal Bulk
Celková dĺžka kontaktu - Ostatné mená 097350-0036
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 3
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 34
Typ montáže Through Hole Materiálová miera horľavosti -
Priradené výšivky stohovania - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Výška izolácie 0.330" (8.38mm) Farba izolácie Black
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti -
Typ upevnenia Threaded Detailný popis Connector Header Through Hole 34 position
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Circular Kontaktný materiál Copper Alloy
Dĺžka kontaktu - príspevok 0.090" (2.29mm) Dĺžka kontaktu - párenie -