MDVB1-37SSL
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MDVB1-37SSL
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
listoch: MDVB1-37SSL.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 593 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MDVB1-37SSL
Číslo dielu MDVB1-37SSL Výrobca Cannon
popis CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 593 pcs Dátový hárok MDVB1-37SSL.pdf
Wire Gauge 24-32 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materiál krytu, dokončiť - séria MDVB
obal Bulk Ostatné mená 097337-0085
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár -
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku - Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Type, Micro-D
farba - Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MDVB1-51PH006L
MDVB1-51PH006L
výrobcovia: Cannon
popis: MICRO
Skladom: 577 pcs
Stiahnuť ▼: MDVB1-51PH006L.pdf
RFQ
MDVB1-51PH003
MDVB1-51PH003
výrobcovia: Cannon
popis: MICRO
Skladom: 684 pcs
Stiahnuť ▼: MDVB1-51PH003.pdf
RFQ
MDVB1-37SS
MDVB1-37SS
popis: CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT