MDVB1-31SSL
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MDVB1-31SSL
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
listoch: MDVB1-31SSL.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 775 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MDVB1-31SSL
Číslo dielu MDVB1-31SSL Výrobca Cannon
popis CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 775 pcs Dátový hárok MDVB1-31SSL.pdf
Wire Gauge 24-32 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materiál krytu, dokončiť - séria MDVB
obal Bulk Ostatné mená 097338-0007
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 31 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Signal