MDB1-15SSL
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MDB1-15SSL
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
listoch: MDB1-15SSL.pdf
Stav RoHs Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MDB1-15SSL
Číslo dielu MDB1-15SSL Výrobca Cannon
popis CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Dodávateľ nedefinovaný / Predajca nedefinované
Dostupné množstvo 1249 pcs Dátový hárok MDB1-15SSL.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materiál krytu, dokončiť - séria MDB
obal - Ostatné mená 095481-0088
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Signal