KPTC7A14-19P-R-EW
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KPTC7A14-19P-R-EW
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
listoch: KPTC7A14-19P-R-EW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie KPTC7A14-19P-R-EW
Číslo dielu KPTC7A14-19P-R-EW Výrobca Cannon
popis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2449 pcs Dátový hárok KPTC7A14-19P-R-EW.pdf
typ For Male Pins tienenie Unshielded
Veľkosť škrupiny, MIL - Veľkosť mriežky - Vložiť 14-19
Materiál skrinky Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
séria KPTC obal Bulk
Ostatné mená 121659-5589 orientácia N (Normal)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet pozícií 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Bulkhead - Front Side Nut Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polychloroprene Ochrana proti vniknutiu -
obsahuje - Farba krytu Black
Vlastnosti - Typ upevnenia Bayonet Lock
Detailný popis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Materiál spojky, plátovanie -