KPTC6E20-41S-R-DN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KPTC6E20-41S-R-DN
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CIRCULAR
listoch: KPTC6E20-41S-R-DN.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie KPTC6E20-41S-R-DN
Číslo dielu KPTC6E20-41S-R-DN Výrobca ITT Cannon, LLC
popis CIRCULAR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4020 pcs Dátový hárok KPTC6E20-41S-R-DN.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Unshielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Solder Cup Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-26482 Series I, KPTC Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Black Ostatné mená 121659-5469
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet pozícií 41
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Výrobné číslo výrobcu KPTC6E20-41S-R-DN Dodávaný veľký priemer 20-41
Vložiť materiál Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt obsahuje -
Vlastnosti Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Rozšírený popis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
popis CIRCULAR Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiál spojky, plátovanie 1.535" (39.00mm) Priemer matice spojky Zinc Cobalt