KPTC1E16-23P-R-DZ
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KPTC1E16-23P-R-DZ
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN RCPT HSNG MALE 23POS INLINE
listoch: KPTC1E16-23P-R-DZ.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie KPTC1E16-23P-R-DZ
Číslo dielu KPTC1E16-23P-R-DZ Výrobca Cannon
popis CONN RCPT HSNG MALE 23POS INLINE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2899 pcs Dátový hárok KPTC1E16-23P-R-DZ.pdf
typ For Male Pins tienenie Shielded
Veľkosť škrupiny, MIL - Veľkosť mriežky - Vložiť 16-23
Materiál skrinky Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
séria KPTC obal Bulk
Ostatné mená 121659-5440 orientácia N (Normal)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet pozícií 23
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkcia montáže - Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polychloroprene Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant
obsahuje - Farba krytu Black
Vlastnosti Backshell, Shrink Boot Adapter Typ upevnenia Bayonet Lock
Detailný popis 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Shrink Boot Adapter Materiál spojky, plátovanie -