KJB0T17W26PA
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KJB0T17W26PA
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
listoch: KJB0T17W26PA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie KJB0T17W26PA
Číslo dielu KJB0T17W26PA Výrobca Cannon
popis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2104 pcs Dátový hárok KJB0T17W26PA.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie - Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 17-26 Materiál skrinky Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium séria KJB
obal Bulk Ostatné mená IKJB0T17W26PA
orientácia A Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet pozícií 26 Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Flange Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant
Vlastnosti - Typ upevnenia Threaded
Detailný popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Aktuálne hodnotenie -