KJB0T17F26PA
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KJB0T17F26PA
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie KJB0T17F26PA
Číslo dielu KJB0T17F26PA Výrobca Cannon
popis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1868 pcs Dátový hárok
Napätie - ukončenie Crimp
tienenie - Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 9-35 Materiál skrinky Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel séria KJB
obal Bulk orientácia A
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 26
Typ montáže Panel Mount Funkcia montáže Flange
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant Vlastnosti -
Typ upevnenia Threaded Detailný popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Aktuálne hodnotenie - Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť - párenie Gold Typ konektora Receptacle, Male Pins
farba -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
KJB0T17F26JN
KJB0T17F26JN
výrobcovia: Cannon
popis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Skladom: 2005 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
KJB0T17F26PD
KJB0T17F26PD
výrobcovia: Cannon
popis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Skladom: 4843 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
KJB0T17F26PAL
KJB0T17F26PAL
výrobcovia: ITT Cannon, LLC
popis: CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN