DEMAMY15SA101F0
Prehľad produktov
Číslo dielu: DEMAMY15SA101F0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DEMAMY15SA101F0
listoch:
  • správa
Špecifikácie DEMAMY15SA101F0
Číslo dielu DEMAMY15SA101F0 Výrobca Cannon
popis DEMAMY15SA101F0 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2020 pcs Dátový hárok
séria * Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DEMAMY9P
DEMAMY9P
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 9 M CRIMP D FLO G50 ZINC
Skladom: 5386 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DEMAMY15P
DEMAMY15P
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Skladom: 1845 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DEMAMY15SA101
DEMAMY15SA101
popis: DEMAMY15SA101
DEMAMY15SF0
DEMAMY15SF0
popis: DEMAMY15SF0
DEMAMY9PA101
DEMAMY9PA101
popis: DSUB 9 PLUG,CRIMP, 50AU,CAD
DEMAMY9PF0
DEMAMY9PF0
popis: DSUB 9 M CRIMP F0 D FLO ZINC
DEMAMY15PA101F0
DEMAMY15PA101F0
popis: DSUB 15 M CRIMP HD CLIN G50
Stiahnuť ▼: DEMAMY15PA101F0.pdf
DEMAMY9S
DEMAMY9S
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 9 F CRIMP D FLOA G50 ZI
DEMAMY9SA101
DEMAMY9SA101
popis: DEMAMY9SA101
DEMAMY-9S-F0
DEMAMY-9S-F0
popis: CONN DSUB RCPT 9POS HSG
Stiahnuť ▼: DEMAMY-9S-F0.pdf
DEMAMY15S
DEMAMY15S
popis: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Stiahnuť ▼: DEMAMY15S.pdf
DEMAMY15PA101
DEMAMY15PA101
popis: DEMAMY15PA101
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety