DEMAMT15SNM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DEMAMT15SNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
listoch:
  • správa
Špecifikácie DEMAMT15SNM
Číslo dielu DEMAMT15SNM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1410 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 1 (DE, E) High Density
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Cable Side (M3) Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub, High Density farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DEMAMT9PNM-F225
DEMAMT9PNM-F225
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 9P PNL MNT CRIMP
Skladom: 4256 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DEMAMT15SA101
DEMAMT15SA101
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Skladom: 1836 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DEMAMT9PNM
DEMAMT9PNM
DEMAMT15PNMA101
DEMAMT15PNMA101
popis: CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
DEMAMT15SNM-F225
DEMAMT15SNM-F225