DEMAME15P
Prehľad produktov
Číslo dielu: DEMAME15P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
listoch: DEMAME15P.pdf
  • správa
Špecifikácie DEMAME15P
Číslo dielu DEMAME15P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2313 pcs Dátový hárok DEMAME15P.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 1 (DE, E) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Cable Side (4-40) Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub, High Density farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DEMAM9ST-FO
DEMAM9ST-FO
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 9 F CRIMP F0 TIN
Skladom: 8503 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DEMAME-9S
DEMAME-9S
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 9P PNL MNT CRIMP
Skladom: 5423 pcs
Stiahnuť ▼: DEMAME-9S.pdf
RFQ
DEMAME15SM
DEMAME15SM
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT