DDMP50SF
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DDMP50SF
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
listoch: DDMP50SF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DDMP50SF
Číslo dielu DDMP50SF Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1016 pcs Dátový hárok DDMP50SF.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 5 (DD, D)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*M
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 50
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti Mounting Brackets
Detailný popis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A