DDMMK50PL
Prehľad produktov
Číslo dielu: DDMMK50PL
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
listoch:
  • správa
Špecifikácie DDMMK50PL
Číslo dielu DDMMK50PL Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1859 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 5 (DD, D)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDDMMK50PL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 50 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti Mounting Brackets Detailný popis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal