DDME50PL
Prehľad produktov
Číslo dielu: DDME50PL
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
listoch: DDME50PL.pdf
  • správa
Špecifikácie DDME50PL
Číslo dielu DDME50PL Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2456 pcs Dátový hárok DDME50PL.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 5 (DD, D)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDDME50PL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 50 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Board Side (4-40)
Vlastnosti - Detailný popis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal