DDMAT78SA101
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DDMAT78SA101
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
listoch: DDMAT78SA101.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DDMAT78SA101
Číslo dielu DDMAT78SA101 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1208 pcs Dátový hárok DDMAT78SA101.pdf
Wire Gauge 22-28 AWG Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 5 (DD, D) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDDMAT78SA101
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 4
Počet pozícií 78 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Cable Side (M3)
Vlastnosti - Detailný popis 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal