DDM24W7SL
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DDM24W7SL
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
listoch: DDM24W7SL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DDM24W7SL
Číslo dielu DDM24W7SL Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4965 pcs Dátový hárok DDM24W7SL.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 5 (DD, D) - 24W7
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria Combo D®, D*M
obal Bulk Ostatné mená IDDM24W7SL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 24 (17 + 7 Coax or Power) Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)