DCMY37SNMB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMY37SNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 238 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 238 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMY37SNMB
Číslo dielu DCMY37SNMB Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 238 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 20-28 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDCMY37SNMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal