DCMMY37PB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMMY37PB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DCMMY37PB
Číslo dielu DCMMY37PB Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 1950 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A