DCMMP37PF
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMMP37PF
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
listoch: DCMMP37PF.pdf
  • správa
Špecifikácie DCMMP37PF
Číslo dielu DCMMP37PF Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2016 pcs Dátový hárok DCMMP37PF.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti Mounting Brackets
Detailný popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A